آغاز ثبت نام ترم تابستانی مجازی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی

آغاز ثبت نام ترم تابستانی مجازی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکیدکتر تاج فرد مدیرکل امور شاهد و ایثارگر از آغاز ثبت نام ترم تابستانی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی در ۱۳۵ درس خبر داد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: ترم تابستانی ۱۴۰۰، برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی با همکاری معاونت آموزشی و دانشگاه علوم پزشکی مجازی برگزار می شود.  

دکتر تاج فرد افزود: در این ترم تابستانی، ۱۳۵ درس برای دانشجویان رشته های مختلف گروه علوم پزشکی ارایه می شود که نسبت به ۵۲ درس در ترم تابستانی سال قبل، رشد بسیار مطلوب ۲۰۵ برابری داشته است. وی افزود: در این ترم تابستانی برای اولین بار، دروس بالینی نیز مانند پاتولوژی، مقدمات و نظری بیماری ­های رشته پزشکی و … با محتوای استاندارد و با کیفیت ارائه می­شود.

دکتر تاج فرد افزود: به منظور بهره گیری سایر دانشجویان از این ترم تابستانی، امکان ثبت نام تمام دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی نیز در این ترم تابستانی فراهم است، اما با توجه وسعت دروس ارایه شده و هزینه های برگزاری این ترم تابستانی، دانشجویان آزاد لازم است در قبال اخذ واحد درسی، شهریه بپردازند. وی تأکید کرد: این ترم تابستانی برای دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر رایگان است و آنان برای ثبت نام در این ترم تابستانی شهریه پرداخت نمی کنند. 

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت تمام تلاش خویش را به کار گرفته است تا در این ترم تابستانی، از ظرفیت اساتید برجسته کشوری بهره گرفته و آموزش‌های کیفی و مطلوب به دانشجویان عزیز ارایه شود. وی افزود: سقف تعیین شده برای این ترم تابستانی، ۶ واحد درسی از میان ۱۳۵ دروس ارایه شده می باشد.

دکتر تاج فرد افزود: دانشجویان گروه پزشکی متقاضی ثبت نام در این ترم تابستانی، می‌توانند از ۲۰ الی ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ از طریق آدرس ارایه شده ثبت نام کنند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت افزود: با پایان یافتن ثبت نام دوره در آخر خرداد ماه، این ترم تابستانی از ۵ تیرماه الی ۵ شهریورماه اجرا خواهد شد. وی اظهار داشت: از ۱۰ الی ۲۵ شهریور نیز آزمون دروس به شیوه الکترونیکی برگزار و در پایان شهریور ماه نمرات دانشجویان برای دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه ارسال خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس https://vums.ac.ir مراجعه فرمایید. همچنین امکان تماس از طریق شماره تلفن های ۴۱۱۳۴-۰۲۱ داخلی ۶۱۴ یا ۸۸۷۳۳۱۰۵-۰۲۱ نیز فراهم است.

هم چنین لیست ۱۳۵ دروس ارایه شده و شرایط ثبت نام از طریق فایل پیوست زیر قابل دریافت است.Source link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل