ارائه خدمات تخصصی سلامت دهان و دندان نقش بسزایی در رسیدن به اهداف عالی سلامت دارد

ارائه خدمات تخصصی سلامت دهان و دندان نقش بسزایی در رسیدن به اهداف عالی سلامت دارد


دکتر دانائی رئیس دانشگاه: حضور اساتید متخصص در دانشکده دندان پزشکی و ارائه خدمات تخصصی، کمک شایانی به ارتقای سلامت دهان و دندان شهروندان این منطقه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ امروز شنبه پنجم تیر ماه سال ۱۴۰۰، دکتر هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در استان سمنان از مجموعه های مختلف دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بازدید کرد.

دکتر هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دانشکده دندانپزشکی، ضمن بازدید از بخش هایی از این دانشکده، طی جلسه ای با رئیس، معاونین و جمعی از اعضای هیئت علمی، درخصوص آخرین وضعیت شرایط آموزشی و تجهیزاتی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در برنامه پایانی سفر یک روزه دکتر هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان سمنان، جلسه ای با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه، دکتر کساییان معاون آموزشی دانشگاه در محل دفتر ریاست در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار و درخصوص موارد مطرح شده در بازدیدها به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

در پایان این سفر دکتر هوشمند با قدردانی از زحمات و تلاش های تمامی مدیران و دست اندرکاران حوزه سلامت در دانشگاه به ویژه همکاران پرتلاش دانشکده دندانپزشکی و واحدهای مختلف دندانپزشکی، فعالیت ها و اقدامات انجام شده را بسیار خوب ارزیابی نموده و خاطر نشان کرد: ارائه خدمات سلامت به ویژه اقدامات آموزشی، درمانی و پژوهشی در امر مهم و خطیر سلامت دهان و دندان بسیار با اهمیت بوده و نقش بسزایی در رسیدن به اهداف عالی سلامت خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه، جزء بهترین دانشکده های کشور است و توسط نیروهای متخصص و نخبه جوان مدیریت میشود، آینده بسیارخوبی برای آن متصورم و امیدوارم در آینده نزدیک شاهد توسعه رشته های حوزه دندانپزشکی به ویژه تربیت دانشجویان متخصص در این دانشکده با همت مدیران سخت کوش این دانشگاه باشیم. 

دکتر دانائی رئیس دانشگاه نیز با تشکر و قدردانی از حضور دکتر هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، در این دانشگاه، بیان کرد: دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه از دانشکده های جوان و پویا در دانشگاه بوده و در طی سالیان اخیر اقدامات مهم و برنامه های خوبی در دستورکار قرار گرفته و امیدواریم با لطف خداوند متعال و تلاش همکاران در رسیدن به این اهداف بیش از پیش گام برداریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، گفت: حضور اساتید متخصص در این دانشکده و ارائه خدمات تخصصی به شهروندان در مجموعه تحت پوشش این دانشگاه و منطقه، کمک شایانی به ارتقای سلامت دهان و دندان این منطقه شد که در بسیاری از موارد دیگر نیاز به ارجاع بیماران به کلان شهرها نبود، که جادارد از تلاش های دلسوزانه این عزیزان قدردانی نمایم.   Source link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل