اعلام رضایت اعضای تیم واکنش سریع کووید-۱۹ وزارت بهداشت از مدیریت کرونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

اعلام رضایت اعضای تیم واکنش سریع کووید-۱۹ وزارت بهداشت از مدیریت کرونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنانبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ امروز چهارشنبه دوم تیر ماه سال جاری دکتر ابرازه مشاور وزیر و نماینده مقام عالی وزارت بهداشت، مهندس محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و دکتر سید علیرضا ناجی رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی که اعضای تیم واکنش سریع کووید- ۱۹ اعزامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور هستند، با دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان دیدار نمودند.

در این نشست که دکتر گوهری معاون درمان، دکتر جندقی معاون بهداشتی و جمعی از مدیران ستادی نیز حضور داشتند، اعضای تیم واکنش سریع اعزامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تشریح نتایج ارزیابی و بازدید از روند اجرای پروتکل های بهداشتی و نحوه مدیریت بیماری کرونا ویروس پرداختند.

مهندس محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به بازدید از بیمارستان کوثر سمنان به ویژه واحد امحای زباله، گفت: انجام فرایندهای بهداشتی درمانی در بیمارستان کوثر سمنان بسیار منظم بود و فرایند کار و اجرای دستورالعمل های بهداشتی درخصوص بهداشت محیط و بیماری ها به خوبی انجام می شود.

دکتر ابرازه مشاور وزیر و نماینده مقام عالی وزارت بهداشت نیز ضمن قدردانی از مجموعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بیان داشت: روند اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مناطق تحت پوشش این دانشگاه بسیار مطلوب و تاثیرگذار در کاهش روند مبتلایان به این ویروس بوده و رهگیری و پیگیری مبتلایان به خوبی می گردد.

مشاور وزیر و نماینده مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روند تزریق واکسیناسیون در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه را نسبت به سایر نقاط کشور مطلوب ارزیابی و از زحمات مدافعان سلامت قدردانی کرد.

همچنین دکتر ناجی رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی ضمن اعلام رضایت خود از آزمایشگاه های تخصصی ویروس شناسی دانشگاه گفت: راه اندازی این آزمایشگاه ها گامی بزرگ در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کووید۱۹ بوده است.

در پایان دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن خیرمقدم مجدد به اعضای تیم واکنش سریع کووید-۱۹وزارت بهداشت، بیان داشت: نظارت و ارزیابی عملکرد موجب نمایان شدن نقاط ضعف و قوت می شود و مطمئنا حضور شما اعضای محترم این تیم تاثیر بسزایی در خدمت رسانی مطلوب تر و مناسب تر به مردم شریف استان سمنان دارد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: تمام تلاش ما در حوزه سلامت استان ارائه خدمات با کیفیت به مردم و جلب رضایت این عزیزان است که بحمدالله به همت همکاران عزیزم در تمامی حوزه ها به ویژه در دوران شیوع کروناویروس، حوزه سلامت استان سمنان خوش درخشیده است.

وی در پایان از همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی استان با دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و همچنین از همراهی هم استانی هایی عزیز درخصوص رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی قدردانی کرد.

 Source link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل