اورژانس چهاربرکه ناجی زن باردار زاهدمحمودی شد

اورژانس چهاربرکه ناجی زن باردار زاهدمحمودی شد


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لارستان، بامداد روز سه شنبه ۱۸ آبان ماه طی تماس تلفنی همراهان خانم باردار ۲۳ ساله، اهل زاهدمحمود با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ لارستان و درخواست آمبولانس جهت خانم بارداری که دردهای زایمانی وی شروع شده بود، بلافاصله اورژانس چهاربرکه در کمترین زمان ممکن به محل اعزام شد.
دکتر محمد صباغی رییس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان در این مورد اظهار داشت: پس از رسیدن کارشناسان بر بالین بیمار بلافاصله اقدامات درمانی توسط آنان صورت گرفت و با توجه به شدت یافتن دردهای زایمانی و پیشرفت روند زایمان، با اقدام به موقع پرسنل، نوزاد پسر در کمال سلامتی در مسیر انتقال به بیمارستان در آمبولانس به دنیا آمد.

گفتنی است مادر و نوزاد پس از دریافت اقدامات درمانی لازم با وضعیت کاملا مطلوب به زایشگاه بیمارستان امام رضا (ع) لار منتقل شدند و در حال حاضر مادر و نوزاد در صحت و سلامت کامل هستند.

این ماموریت موفق را کارشناسان پایگاه چهاربرکه آقایان دادگستر و عبدالهی نیا انجام دادند و کارشناسان مرکز ارتباطات خانم ها خانی و کاملی در این مسیر تلاش های زیادی کردند.

 

image_printSource link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل