بیمارستان محلی زهکلوت احداث می شود

بیمارستان محلی زهکلوت احداث می شود

بیمارستان محلی زهکلوت احداث می شود


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر نادر پور جمالی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و مصوبه وزارت بهداشت و مشارکت بنیاد علوی احداث بیمارستان محلی زهکلوت تصویب و تامین اعتبار شده است.

وی افزود: زمین های پیشنهادی محل احداث ساختمان بیمارستان محلی زهکلوت توسط کارشناسان بازدید و مورد بررسی قرار گرفت و پس از اخذ تاییدیه از دستگاه های دولتی ذیربط مبنی بر تایید و تملک زمین مذکورعملیات احداث بیمارستان محلی زهکلوت با زیربنای ۲ هزار مترمربع و اعتبار اولیه ۲۵۰میلیارد ریال در دستور کار قرار خواهد گرفت     .

پورجمالی در تشریح نوع فعالیت بیمارستان‌ محلی زهکلوت خاطرنشان کرد: در این بیمارستان‌ خدمات اورژانس شبانه روزی، بستری کمتر از ۲۴ ساعت و خدمات تخصصی پایه به صورت سرپایی ارائه می‌شود و در مجموع احداث این بیمارستان‌ یکی از راه‌هایی است که می‌توان خدمات را با بهترین کیفیت و بهره‌وری بالا به مردم شریف زهکلوت و توابع ارائه کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: با توجه به اینکه درمانگاه شبانه‌روزی فعلی شهر زهکلوت جوابگوی نیاز ساکنان این منطقه و روستاهای همجوار نبود، پیگیری راه اندازی این بیمارستان محلی از اولویتها دانشگاه قرار گرفت.Source link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل