تولد نوزاد عجول در آمبولانس کوره

تولد نوزاد عجول در آمبولانس کوره


 به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لارستان، مادر اهل روستای کوره از توابع شهرستان اوز در حالی که در مسیر انتقال به بیمارستان بود، نوزاد خود را با کمک تکنسین های اورژانس ۱۱۵ کوره در آمبولانس به دنیا آورد.

دکتر محمد صباغی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان درباره جزئیات این ماموریت اظهار کرد: طی تماس تلفنی صبح دیروز، ۵ تیرماه ۱۴۰۰ با واحد ارتباطات اورژانس ۱۱۵ لارستان و گزارش وضعیت اورژانسی مادر باردار سریعا کارشناسان اورژانس پایگاه جاده ای کوره عازم محل شدند.

وی خاطرنشان کرد: پس ازحضور آقایان ایمان شهابی و امین عادل پور، از کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس در محل و انجام اقدامات اولیه ی درمانی مناسب، سریعا مادر باردار را به داخل آمبولانس منتقل کردند و با توجه به شروع مراحل زایمان اقدامات حمایتی را جهت زایمان مادر باردار انجام داده که با اقدامات به موقع، نوزاد پسر درآمبولانس به دنیا آمد.

صباغی در پایان گفت: با توجه به تجربه پرسنل و پس ازانجام اقدامات تکمیلی، مادر و نوزاد، صحیح و سالم به زایشگاه بیمارستان امیدوار اوز منتقل شدند.

image_printSource link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل