خیری نیکوکار یک دستگاه مانیتورینگ کامل علائم حیاتی به بیمارستان کوثر اهدا کرد

خیری نیکوکار یک دستگاه مانیتورینگ کامل علائم حیاتی به بیمارستان کوثر اهدا کردبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ خانواده نیک اندیش و بزرگوار همتی به نیت زنده یاد حاجیه خانم مریم سعدالله، یک دستگاه مانیتورینگ کامل علائم حیاتی به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان اهدا کردند.

ارزش مادی این دستگاه مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال بوده و برای استفاده بیماران واحد اسکوپی (گوارش و ریه) بیمارستان کوثر تحویل گردید.

روابط عمومی دانشگاه و موسسه خیریه بیمارستان کوثر از خاندان خیرخواه همتی به موجب این عمل خیرخواهانه کمال تقدیر و تشکر را دارد.

لازم به ذکر است: مانیتور علایم حیاتی که به آن مانیتورینگ فیزیولوژیک هم می گویند، علائم حیاتی بیمار را به طور مستمر نمایش می دهد یعنی اطلاعات مربوط به علائم حیاتی بیمار را جمع آوری کرده، آن‌ها را بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌سازد و در شرایط نامطلوب بیمار، هشدارهای لازم را به تیم پزشکی می‌دهد.‌ بیمارانی که در حالت نا متعادل (un stable) به بیمارستان مراجعه می‌کنند، بیماران بستری در بخش‌های مراقبت ویژه و بیمارانی که تحت اعمال جراحی با ریسک بالا قرار می گیرند از جمله مواردی هستند که به استفاده از این دستگاه نیازمندند.Source link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه