نشست اعضای هیئت علمی – گروه توانبخشی گفتار توان گستر ۰۹۱۲۱۶۲۳۴۶۳

نشست اعضای هیئت علمی – گروه توانبخشی گفتار توان گستر ۰۹۱۲۱۶۲۳۴۶۳

نشست اعضای هیئت علمی – گروه توانبخشی گفتار توان گستر ۰۹۱۲۱۶۲۳۴۶۳


روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی- جلسه با نام و یاد خدا و تبریک به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) ۲۹ خرداد ماه از ساعت ۱۰ در سالن شماره یک دانشکده آغاز شد. سرکار خانم دکتر وطن خواه ضمن معرفی اعضای هیات علمی جدید و تبریک به آنها، از زحمات کلیه همکاران تشکر کرد وی در ادامه از همکاران دعوت کرد در پژوهشکده سلامت همکاری داشته باشند. رییس دانشکده در خصوص برنامه های آموزشی و برنامه ریزی برای چگونگی برگزاری کلاس ها در سال تحصیلی جدید سخنرانی کرد.

اعضای هیئت علمی ضمن تبریک به اعضای هیئت علمی جدید، موضوعات مدنظر خود را مطرح و به شرح مهم ترین اقدامات و نکات مد نظرشان پرداختند. ادامه جلسه به بررسی نقش پژوهشکده سلامت در نظام سلامت و امکان همکاری اعضای هیئت علمی با این پژوهشکده پرداخته شد. همچنین موضوع کاربردی شدن پایان نامه ها و طرح های دانشجویان بحث شد. مدیر گروه زبان‌های خارجی اقدامات خود در زمینه رشته مدیکال ژورنالیسم را مطرح و همچنین به بررسی مشکلات موجود در حوزه ارتقا برای این گروه پرداخت. سرکار خانم دکتر دهناد ضمن اشاره به سابقه ده ساله این رشته گفت با توجه به موقعیت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی امکان تاسیس رشته وجود داشت که با پیگیری مسئولین رشته مدیکال ژورنالیسم تاسیس شد. وی ادامه داد این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرای دانشجویان خواهد بود. شایان ذکر است این رشته می‌توانند در مراکزی مانند دفاتر مجله و پژوهشکده مشغول به کار شوند.

سرکار خانم دکتر صدوقی مصوبات شورای پژوهشی دانشکده در رابطه با پایان نامه ها و طرح ها را  به اطلاع اعضای محترم هیات علمی رساند.

جناب آقای دکتر آرین نیز ضمن تبریک به اعضای هیئت علمی جدید، تاسیس رشته مدیکال ژورنالیسم را تبریک گفته و از همکاران خواست در کمیته ها شرکت فعال داشته باشند. معاون آموزشی دانشکده از دفتر توسعه آموزش تشکر کرده و از همکاران دعوت کرد تا در جشنواره تولید محتوی مجازی شرکت کنند.

شایان ذکر است با توجه به اینکه جلسه به دو صورت حضوری و مجازی برگزار گردید، اعضای حاضر در جلسه به صورت مجازی نیز صحبتن های خود را مطرح نمودند. جلسه با ذکر صلوات به پایان رسید.


 

کلیدواژه ها: دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی |

Source linkSource link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل