پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی

پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر بهزاد رضایی، رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در پیامی، اول آبان ماه، روز آمار و برنامه ریزی را تبریک گفت؛ متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه با گسترده‌تر شدن مولفه‌ها و شاخص‌های خدمات بهداشتی و درمانی در نظام سلامت، تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و تخصیص منابع بدون ارائه استدلال‌ها و تحلیل‌های آماری ممکن نیست و این موضوع بیانگر اهمیت و رسالت این حوزه است.

با توجه به اهمیت آمار در برنامه‌ریزی‌ها، آشنایی بیشتر مدیران با آمار در جهت حمایت از جامعه هدف و به کارگیری آمار در تصمیم‌گیری‌ها ضروری است.

ارتقای بهره وری منابع،‌ افزایش رضایتمندی مشتریان، بهبود کیفی و کمی سطح بهره مندی و بهبود ساختار و روش انجام کار از اهداف کلان حوزه سلامت است که تحقق آن ها نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و قابل استناد از آمار و شاخص‌های عملکردی و برنامه ریزی مربوط به آن است.

اینجانب ضمن تبریک اول آبان ماه، روز ملی آمار و برنامه ریزی به کلیه همکاران و کارکنان فعال در حوزه مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده و همچنین اساتید و دانشجویان پرتلاش دانشکده در حوزه پژوهش و تحقیقات، امیدوارم با همراهی و همدلی، حوزه آمار و اطلاعات در دانشکده را به نظامی کارآمد و موثر متحول سازیم.

 

دکتر بهزاد رضایی

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان

 

image_printSource link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل