پیام تسلیت رئیس دانشکده به مناسبت درگذشت خیر نیک اندیش لارستانی

پیام تسلیت رئیس دانشکده به مناسبت درگذشت خیر نیک اندیش لارستانی


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر بهزاد رضایی، رئیس دانشکده، در پیامی، درگذشت نیک اندیش بلندهمت لارستان، مرحوم حاج حبیب الله خلیلی آزاد را تسلیت گفت؛ متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالْبَاقِیَاتُ الصَّالِحَاتُ خَیْرٌ عِندَ رَبِّکَ ثَوَابًا وَخَیْرٌ أَمَلًا (کهف،۴۶(

خبر درگذشت انسانی مومن و وارسته، خَیِر نیکوکار، مرحوم حاج حبیب الله خلیلی آزاد موجب تاثر و تالم فراوان شد؛ بزرگ‌مردی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت، دستگیری از مستمندان و امور خیر و انسان‌ دوستانه بود.

نقش مؤثر این بزرگوار در ساخت واحدهای بهداشتی درمانی، از جمله مرکز خدمات جامع سلامت خلیلی آزاد لار و سایر کارهای خیر ایشان، توشه آخرت و مایه رفاه و آسایش همشهریان عزیز خواهد بود.

بدون شک خیرین سلامت با مشارکت در توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی، اجری عظیم و ثواب اخروی برای خود ذخیره می کنند و همواره در دل تاریخ یادی نیک از خود به جای می گذارند.

اینجانب با کمال تاسف و تاثر، درگذشت این خیر بزرگوار را به خانواده محترم ایشان، جامعه خیرین و مردم عزیز و والاهمت لارستان بزرگ تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

دکتر بهزاد رضایی

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان

 

image_printSource link

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس 14 تا 20 روزهای غیر تعطیل